Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin White Plus - sredstvo za bistrenje 8 g
0,83 €
0,83 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Termometar za šunkovar 1,5kg i 3kg (0°C do +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Sjeckalica za kupus i povrće
6,27 €
6,27 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (20°C do +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/kom.
Vrtna žica obložena pjenom, zelena, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/kom.
Termometar za šunkovar 0,8 kg (0°C do +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Ukrasna boca ICONA 500 ml, s čepom u obliku gljive, 1 kom.
1,73 €
1,73 EUR/kom.