Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasci X-Pure 21,3% 48h, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Glukoamilaza
3,34 €
835,00 EUR/kg
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
18,56 EUR/kg