Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg