Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grappa 7-10 dana
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg