Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Alfa-amilaza u tekućem obliku
1,88 €
188,00 EUR/l
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set ložište fi 58 cm i pograbljač-držač za kotlić ili poklopac lijevanog lonca
29,75 €
29,75 EUR/kom.
Višenamjenski lonac s košarom
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Pasirka za povrće i voće
6,36 €
6,36 EUR/kom.