Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Staklenka TO 900ml fi82/6 - 8kom.
4,05 €
0,51 EUR/kom.
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Staklenka TO 500 ml s zlatnim poklopcem fi82/6 - 6 kom.
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/kom.
Staklenka kapaciteta 212 ml, s raznobojnim poklopcima ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/kom.
Staklenke 300 ml s obojenim poklopcem fi 66 - 6 kom.
2,92 €
0,49 EUR/kom.
Staklenka TO 900 ml s zlatnim poklopcem fi 82/6 - 6 kom.
3,95 €
0,66 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Klijalište u staklenci Twist-off + 5 pakiranja sjemena
7,66 €
7,66 EUR/kom.
Staklenka za klijanje Twist-off s sjemenkama rotkvice
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Plastični lijevak fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/kom.