Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-50°C do +40°C) 17cm
2,00 €
2,00 EUR/kom.
Kompaktni infracrveni kuhinjski termometar sa sklopivom sondom
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Termometar za prerađevine (0°C do +100°C) 22cm
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Staklenka Comfort 750 ml kvadratna. hermetički zatvorena
4,33 € 3,70 €
3,70 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.