Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Destilator Aroma Plus za kuhinjskog robota
90,98 €
90,98 EUR/kom.
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom limuna i maline - 40 ml, za 4L
3,19 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.