Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Osnovni paket - vino
26,83 €
26,83 EUR/kom.
Profesionalni paket - vino
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/kom.
Osnovni paket - mošt, sok
10,97 €
10,97 EUR/kom.
Osušeni pektoenzim
1,78 €
296,67 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
pH Metar za Tlo
5,70 €
5,70 EUR/kom.
Tester podloge 3u1 - pH, vlažnost, osunčanost
7,63 €
7,63 EUR/kom.