Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Elektronički tester supstrata 4 u 1
13,90 €
13,90 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Tester podloge 3u1 - pH, vlažnost, osunčanost
7,63 €
7,63 EUR/kom.
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Esencija Jänek Majster za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Osnovni paket - vino
26,83 €
26,83 EUR/kom.