Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
1,05 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 koktela – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g