Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.