Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Navojni čep za kvadratnu bačvu 20 L, Ø 19 cm
3,12 €
3,12 EUR/kom.
Reduktor taloga
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Generator dima dragON Jet 1 s električnom pumpom dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.