Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Glukoamilaza
3,34 €
835,00 EUR/kg
Alfa-amilaza u tekućem obliku
1,88 €
188,00 EUR/l
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Pivarski termometar (0°C do +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.