Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Podložak za destilacijske module - 1 kom.
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Neoprenska izolacija za kotao destilatora hawkSTILL Convex 30 L
27,80 €
27,80 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Tennessee whiskeyja za 4 L - 40 ml
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg