Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 100
0,63 €
0,63 EUR/kom.
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 82
0,58 €
0,58 EUR/kom.
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Okrugle etikete fi 66,5mm za poklopce/staklenke - 20 kom
2,14 €
0,11 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
1,05 EUR/kom.
Okrugle etikete fi 50mm za poklopce/staklenke - 20 kom
1,80 €
0,09 EUR/kom.
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Stakleni šunkovar za 450 g