Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Termometar za šunkovar 0,8 kg (0°C do +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Plastične vrećice za šunkovar 0,8 kg - 20 kom.
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Plastične vrećice za šunkovar 3,0 kg - 20 kom.
3,58 € 3,24 €
0,16 EUR/kom.
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Višenamjenski lonac s košarom i šunkovarom
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml