Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (0°C do +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/kom.
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (+16°C do +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Navodnjavač za biljke – crna pločica s keramičkom nogom, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – crna pločica, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/kom.