Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za svježi sir
Kulture bakterija za grčki sir
Starter kulture za jogurt
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Elektronički sobni termometar, crni
14,14 €
14,14 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Žuti plastični TO poklopac fi 100 mm s ručkom, za staklene staklenke
1,73 €
1,73 EUR/kom.
Plastični poklopac fi100 TO
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.