Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Balkonski staklenik s 3 police
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške – za kruškov liker, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
19,30 EUR/kg