Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Esencija okusa viskija 40ml
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.