Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Klasični destilator Convex 30 L - 1 odstojnik
172,20 €
172,20 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 2 odstojnika
159,76 €
159,76 EUR/kom.
Klasični destilator Convex 18 L - 1 odstojnik
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/kom.
Staklenka TO 900 ml s poklopcem u boji fi82/6 - 6 kom.
4,02 €
0,67 EUR/kom.
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l