Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Elektronički sobni termometar, crni
14,14 €
14,14 EUR/kom.
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Meteorološka stanica RCC – elektronička, osvijetljena, bežična, senzor, crna
31,95 € 22,92 €
22,92 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
2,83 EUR/kg
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Poklopac fi 82/6 Folk crni - 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 crni Folk - 10 kom.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/kom.
Poklopac fi 100 crni - 10 kom.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/kom.
Poklopac fi 43/4 crni - 10 kom
1,34 €
0,13 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 crni - 10 kom
Poklopac fi 53/4 crni - 10 kom
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/kom.
Staklenka 250 ml fi 66/4 crni poklopac - 6 kom.
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/kom.