Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Pivarski termometar (0°C do +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml