Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Sirarski vosak, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Bakterijske kulture za sir gouda
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.