Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Klasična boca za žestice 200 ml, sa zlatnim navojnim čepom fi 28, 1 kom.
0,60 €
0,60 EUR/kom.
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Alkoholomjer
5,00 €
5,00 EUR/kom.
Prirodni čep stožastog oblika fi16/21mm - aglomerirani - 100 kom.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.
Čep od pluta 21/16 mm 50 kom.
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/kom.
Sintetički čep 38x22 mm 20 kom.
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/kom.
Čep od pluta 21/16 mm 20 kom.
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/kom.
Čep od pluta 21/16 mm 10 kom.
2,60 € 2,51 €
0,25 EUR/kom.
Bijela plastična žlica 70cm
6,04 €
6,04 EUR/kom.