Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pritisak - cjedilo za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/kom.
Višenamjenska staklenka s pipom 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Višenamjenska staklenka s pipicom 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Ispusna slavina za bačvu 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
4,27 €
4,27 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Prizmatične nehrđajuće potpore - 2 kom.
3,95 €
1,98 EUR/kom.
Premium vertikalna punilica, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Vertikalna punilica premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg