Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Pivarski termometar (0°C do +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Glukoamilaza
3,34 €
835,00 EUR/kg
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
Esencija s okusom Whisky Orange za 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Klar-zyme - sredstvo za bistrenje
2,44 €
244,00 EUR/l
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l