Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Termometar za šunkovar 0,8 kg (0°C do +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Silikonski klip fi12,8 cm za 4 kg punilice
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Plastične vrećice za šunkovar 0,8 kg - 20 kom.
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Vertikalna punilica 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/kom.
Horizontalna punilica 1,5 kg sa silikonskim klipom
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/kom.
Šunkovar - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Univerzalni mlin za žitarice, stolni mlin - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg