Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
Mreža za mesne proizvode dimenzija 18 cm x 3 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
VSYPTO s okusom Ice Tea Breskva, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - univerzalni, pistacija
24,88 €
24,88 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg