Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - višenamjenski, crni
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - univerzalni, pistacija
24,88 €
24,88 EUR/kom.
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
32,19 €
32,19 EUR/kom.