Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Škare za cijepljenje s trakom
5,82 € 4,70 €
4,70 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Slavina za fermentacijski spremnik.
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 10 L
15,60 €
15,60 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Slavina za fermentacijski spremnik - rotirajuća 2.0
3,66 €
3,66 EUR/kom.