Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke voćni skic - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, likere, alkohol, votku - 20 kom.
2,63 € 1,95 €
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Netlomljiva, višenamjenska staklenka, 10 L
5,14 €
5,14 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka, 5 L
3,49 €
3,49 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka, 3 L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.