Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
55,33 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Termometar s dvostrukom skalom (30°C do 100°C) / (50°C do 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/kom.
Kuhinjski termometar s grafikom (0°C do +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/kom.
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
28,05 €
28,05 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.