Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Rimski lonac okrugli 4 L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.
Okrugli rimski lonac 4L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Rimski lonac 4L
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.