Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Balon za vino 34 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/kom.
Balon za vino 25 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Balon za vino 20 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Balon za vino 10 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/kom.
Balon za vino 5L u plastičnoj košari
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.