Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 15 L s poklopcem i slavinom
9,00 €
9,00 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju - otisak, poklopac, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Balon 15 L s ručkom i pipicom
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg