Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklena fermentacijska cijev
1,27 €
1,27 EUR/kom.
Plastična fermentacijska cijev MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/kom.
Staklena fermentacijska cijev pakirana po 2 kom.
2,46 €
1,23 EUR/kom.
Fermentacijska cijev MAXI s zaštitnim čepom
1,24 €
1,24 EUR/kom.
Fermentacijska cijev CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/kom.
Keramzit za sobne biljke, vrtlarstvo i šume u staklu, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Esencija s okusom Wild Cherry Whiskey 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Esencija s okusom Whisky Apple - 40 ml, za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom Highcastle Whisky za 2 L - 40 ml
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml