Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Poklopac fi 66/4 voće na bijeloj pozadini - 10 kom.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/kom.
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
132,68 €
53,07 EUR/l
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom i motivom „Voće”, uzorak 2
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Boca pljoska 200 ml s čepom na navoj i otiskom „Voće”, uzorak 2
1,02 €
1,02 EUR/kom.
Esencija s okusom manga i marakuje za 2 L - 40ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l