Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Balon za vino 15 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Balon za vino 15 L u plastičnoj košari
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Balon 15 L s ručkom i pipicom
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 15 L s poklopcem i slavinom
9,00 €
9,00 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju - otisak, poklopac, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/kom.
Set za pretakanje vina i piva s povratnim ventilom
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.