Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Fermentacijska cijev MAXI s zaštitnim čepom
1,24 €
1,24 EUR/kom.
Fermentacijska cijev CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/kom.
Kvadratna sirarska krpa 50 x 50 cm, 2 kom.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Apsorber mirisa fermentacije s Maxi cijevi i ugljenom
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L, bijele boje s 2 cjevčice
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Fermentacijska posuda 30L s tiskom i 3 cijevi
9,22 €
9,22 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 20 L s poklopcem
8,70 €
8,70 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju - otisak, poklopac, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/kom.
Plastična miješalica 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.