Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Šunkovar - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Višenamjenski lonac s košarom i šunkovarom
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Plastične vrećice za šunkovar 3,0 kg - 20 kom.
3,58 € 3,24 €
0,16 EUR/kom.
Plastične vrećice za šunkovar 1,5 kg - 20 kom.
3,41 € 2,78 €
0,14 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Plastične vrećice za šunkovar 0,8 kg - 20 kom.
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.