Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Esencija s okusom Reserve Brandy, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Fire za 4 L, 40 ml
92,00 EUR/l
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.