Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Destilator hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 2 suhoparnika
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
Netlomljivi šećeromjer s epruvetom, raspon mjerenja: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.