Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
BRTVE ZA STAKLENKE WECK FI110MM - 20 KOM.
4,85 €
0,24 EUR/kom.
Balon za vino lagan, netlomljiv, s ručkom, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv s ručkom, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s ručkom, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/kom.
Balon koji se ne lomi 25 L s ručkom i pipicom
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Balon 15 L s ručkom i pipicom
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Balon 10 L s ručkom i pipicom
16,58 €
16,58 EUR/kom.
Metalni vadičep - tradicionalni - srebrni
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Boca pljoska 500 ml s navojnim čepom, otisak „Uskrs“, 1 kom.
1,63 €
0,00 EUR/kom.
Boca pljoska 200 ml s navojnim čepom, tisak "Uskrsna pisanica", 1 kom.
1,02 €
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Jednostavna staklenka 545ml (fi 82) - s crnim poklopcem, 6 kom.
6,22 €
1,04 EUR/kom.
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l