Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Električni grijač za destilatore 1,5+2KW
79,02 € 41,70 €
41,70 EUR/kom.
Električna grijač za destilatore 1,3+2KW
79,02 € 38,53 €
38,53 EUR/kom.
Meteorološka stanica RCC, DCF – elektronička, bežična, s osvijetljenim senzorom, bijela
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Meteorološka stanica – elektronska, bežična, crna
9,97 €
9,97 EUR/kom.
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.