Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka TO 40 ml s poklopcem u boji fi 43 - 10 kom.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/kom.
Bočica „Maluch” sa zlatnim navojnim čepom, 40 ml, 10 kom.
4,41 €
0,44 EUR/kom.
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Ploska boca 500 ml s navojnim čepom, tisak "Bimber PRL", 1 kom.
1,80 €
1,80 EUR/kom.
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
PVC traka za vezivanje biljaka, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Balon za vino 5L u plastičnoj košari
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika 5 L
36,58 €
36,58 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.