Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Boca za pivo 0,5 L - paket 8 kom.
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/kom.
Boca za pivo 500 ml – pakiranje 8 komada
3,60 €
0,45 EUR/kom.
Tekućekristalni termometar (+16°C do +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/kom.
Vanjski termometar smeđi (-50°C do +50°C) 27cm
3,33 € 3,24 €
3,24 EUR/kom.
Vanjski termometar smeđi (-60°C do +50°C) 23cm
2,51 €
2,51 EUR/kom.
Vanjski termometar smeđi (-50°C do +50°C) 22cm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
Vanjski termometar smeđi (-50°C do +50°C) 18cm
2,12 €
2,12 EUR/kom.
Drveni sobni termometar (-20 do +50°C), tamno smeđi, 15cm
2,58 €
2,58 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2