Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 100
0,63 €
0,63 EUR/kom.
Pritisak - sito za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 82
0,58 €
0,58 EUR/kom.
Okvirna preša za voće - nehrđajući čelik, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/kom.
Sito za lijevak
2,78 €
2,78 EUR/kom.
Stroj za pasiranje rajčica
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/kom.
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg