Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem, ložena drvom
860,73 €
860,73 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem
853,42 €
853,42 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.